The New McAfee: Dave Portnoy zapomina o Bitcoinie i zaczyna szylingować niskokaloryczne Altcoiny dla swoich 1.7M zwolenników.

Dave Portnoy entuzjazm dla Bitcoin był krótkotrwały. W tej chwili jest to shilling small-cap altcoins i otwarcie zabiega o kryptokurrency pump i dump schemes.

Niespełna tydzień temu, wpływowy handlowiec spuścizny rynkowej Dave Portnoy, miał spotkanie z Cameron i Tylerem Winklevossem – założycielami Gemini i znanymi zwolennikami Bitcoinów.

Mimo, że podobno kupił Bitcoin podczas ich spotkania, jego entuzjazm dla podstawowej kryptokuranty był krótkotrwały.

Teraz Portnoy otwarcie zabiega o pompę kryptojumetryczną i schematy zrzutu, szylingając altcoina o małej pojemności do swoich 1,7 miliona zwolenników. Eksperci branżowi szybko zaobserwowali podobieństwa między nim a tym, co robił John McAfee w okresie boomu ICO w latach 2017 i 2018.

Dave Portnoy Openly Solicits Pump and Dump Schemes


Dave Portnoy, który niedawno spotkał się z Winklevii, aby porozmawiać o Bitcoinie, jest już po nim.

Najwyraźniej jego nowa pasja leży w niskokalorycznych altcoinach, takich jak Orchidea (OXT). Krypto waluta ma łączną kapitalizację rynkową poniżej 40 milionów dolarów. Mimo, że jest stosunkowo nieznana w kosmosie, Portnoy podobno w nią inwestuje.

Ty też możesz lubić:
Max Keiser o tym, jak kupił BTC za 1$ w 2011 roku i dlaczego Bitcoin jest jak Mona Lisa (wywiad na wyłączność)
Max Keiser: Warren Buffett zacznie panicznie kupować Bitcoina za 50.000 dolarów, tak jak Peter Schiff.
Bitcoin’s Raging Week As Ethereum Breaks $400: The Weekly Market Report
„Jestem teraz w OXT gówna. Orchidee nigdy nie umierają.“ – Tweetował dzisiaj.

I choć to może nie zabrzmieć zbytnio alarmowo, wideo, którym podzielił się z tweetem na pewno jest. Portnoy otwarcie zabiegał o schematy pompowania i wyrzucania, posuwając się do stwierdzenia, że nie zdradzi, jaką krypto walutę kupuje, zanim to zrobi, żeby wcześniej nie pompowała.

„Mam nową kryptofladę, która mnie interesuje. Nie powiem, jaka krypta mnie interesuje, dopóki jej nie zdemaskuję, bo nie chcę, żeby ludzie kupowali ją przedtem.

To, co lubię w pompowaniu i wyrzucaniu krypty, to to, że jest ona zachęcana. Nie robię tego na giełdzie, bo są tam „mali ludzie z SEC… W krypcie można pompować i wyrzucać przez cały dzień“.

Innymi słowy, Portnoy powiedział wszystkim swoim zwolennikom, że zamierza wyrzucić na nich torby z każdym altcoinem, jaki kupi. I zrobił to tak bezpośrednio, jak tylko mógł.

Zrozumiałe jest, że eksperci przemysłowi, tacy jak wybitny analityk Satoshi Flipper, od razu zwrócili na to uwagę, nakłaniając ludzi do niezwykłej ostrożności przy zakupie „jego szylinga“.

Max Keiser porównuje


Bitcoin Pioneer i częsty komentator, Max Keiser, również skomentował tę sprawę. Porównał on to, co obecnie robi Portnoy z tym, co robił John McAfee w okresie boomu ICO.

Pod koniec 2017 roku i na początku 2018 roku pierwsze oferty monet (ICO) pojawiały się każdego dnia. Nowe altcoiny zalały rynek, a wielu inwestorów straciło pieniądze, ślepo podążając za radami samozwańczych wpływowców krypto walutowych.

Wówczas John McAfee rozpoczął serię „Moneta Dnia“, w której regularnie szylingował altówkę dla swoich zwolenników. Rezultatem była prawie zawsze szybka pompa i zrzut, pozostawiając wielu ludzi z poważnymi stratami.

Czy Portnoy będzie nadal pompować małe altcoins cap jest coś, co mamy jeszcze do zobaczenia, ale na pewno jest 2017 jak atmosfera w branży z trwającym szaleństwem DeFi.

Pozostaje absolutnie konieczne, aby zrobić odpowiednie badania na temat wszelkich krypto waluta użytkownicy inwestują w i nigdy nie przeznaczyć więcej pieniędzy niż to, co mogą sobie pozwolić na utratę.

Comments are disabled